Naujienos

2014   2012   2011   2010   2009  

Indrės Kleinaitės priešrinkiminis reziume: atsakymai į DUK (2014-05-19)
Dalyvaudama rinkiminėje kampanijoje kaip Lietuvos žaliųjų partijos kandidatė į Europos Parlamentą sulaukiau įvairių klausimų. Ne tik kodėl kandidatuoju, kaip atsidūriau žaliųjų partijoje ar kodėl nepritariu atominei, bet ir dėl euro, Ukrainos ar žemės pardavimo užsieniečiams. Dalinuosi pagrindiniais klausimais ir atsakymais į juos.  


Europa. Žaliųjų požiūris (2014-05-13)
Š.m. gegužės 8 d. kartu su kitais kandidatais į Europos Parlamentą dalyvavau Vytauto Didžiojo universiteto debatuose, kurie vyko tarptautinės, Europos temai skirtos konferencijos metu. Diskusijoje atstovavau Lietuvos žaliųjų partijai. Šis komentaras – tai diskusijų metu aptartų idėjų refleksija, atskleidžianti žaliųjų požiūrį į Europos Sąjungą.  


Koks yra žaliųjų ekonominio pyrago receptas? (2014-04-25)
Šis komentaras – straipsnio „Kokios spalvos yra žalieji?“, kuriame buvo diskutuojama, kokiai politinei krypčiai priklauso žalieji, tęsinys. Straipsnyje buvo pabrėžiama, kad žalieji nepriklauso nei politinei dešinei, nei kairei ir pasisako už kitokį ekonominio pyrago kepimo receptą, nes dabartinė ekonomika, paremta BVP augimu, neatspindi pagrindinės visuomenės ląstelės – šeimų ir bendruomenių – gerovės. 


Uždekime žalią šviesą žaliosioms idėjoms! (2014-04-01)
Gegužės 25 d. vyks rinkimai į Europos Parlamentą ir pirmą kartą Lietuvos istorijoje visuomenės balsui yra pasirengę atstovauti Lietuvos žalieji. Kad Lietuvos žaliųjų partija galėtų oficialiai dalyvauti rinkimuose, reikia Jūsų palaikymo – 10 tūkst. Jūsų parašų! Tik Jūsų remiami galėsime stiprinti žaliosios politikos idėjas Lietuvoje ir Europoje. Tai istorinė galimybė – pakvieskite ja pasinaudoti ir savo artimuosius bei kolegas. 


Kokios spalvos yra žalieji?  (2014-03-24)
Lietuvoje dažnai kyla diskusijų, kokios spalvos yra žalieji. Tokios diskusijos paprastai kyla, kai norima pabrėžti, kad žalieji yra tarsi arbūzai – išorėje žali, o viduje – raudoni, arba kaip pomidorai, kurie žali tol, kol jauni. Tokių diskusijų tikslas – be diskusijų nurašyti žaliuosius kaip nepatogius status quo klibintojus.  


Indrė Kleinaitė: Kodėl kandidatuoju į Europos Parlamentą?  (2014-02-06)
Kai stojau į Stokholmo aukštąją ekonomikos mokyklą Rygoje 1997 m., pokalbio metu manęs paklausė, ar esu lyderė, ir paprašė papasakoti tikrą atvejį, kai pasielgiau kaip lyderė. Nebuvau iš anksto pasiruošus atsakymo į šį klausimą. Pasakiau, kad ne, nesu lyderė tradicine ta žodžio prasme, tačiau pateikinėdama konkretų pavyzdį nepajutau, kaip turėjau prisipažinti, kad vis tik pasielgiu lyderiškai, kai matau, kad aplink niekas kitas nesiima reikalingos iniciatyvos. 


© 2011-2014 GYVA.LT   |   GYVA.LT informacijos naudojimo sąlygos
Programinis sprendimas WebTemple   |   Dizainas: Alma Galinskaitė