Naujienos

2014   2012   2011   2010   2009  

Palaikykite žaliosios politikos idėjas Vilniaus miesto rinkimuose (2014-12-17)
2015 m. kovo 1 d. rinksime ne tik Lietuvos savivaldybių tarybas, bet ir – pirmą kartą Lietuvos istorijoje – merus. Lietuvos žaliųjų partija yra pasiruošusi dalyvauti miesto politikos kūrime ir prašo Jūsų palaikymo. Pasirašykite už Lietuvos žaliųjų partijos dalyvavimą Vilniaus miesto tarybos ir mero rinkimuose, ir taip kartu stiprinkime žaliąsias idėjas miesto politikoje.  


Nekirskime eglučių per Kalėdas (2014-12-15)
Pagal senas tradicijas lietuviai kalėdinę eglutę ar eglių šakas puošia Kūčių dieną prieš vakarienę. Keliomis dienomis anksčiau miškininkai rengia į akciją „Parsinešk Kalėdas į namus!“, kurios metu dovanos daugiau nei šimtą tūkstančių eglių šakų. Taip jie kviečia tausoti gamtą ir namuose puošti eglės šakas vietoj nukirsto medelio.  


Briuselis nepadeda Lietuvai mažinti energetinės priklausomybės (2014-10-28)
Spalio 23–24 d., Briuselyje susirinkę ES šalių vadovai sutarė dėl klimato ir energetikos tikslų 2030-iesiems metams. Tokioms šalims kaip Lietuva, kurios pasižymi ypač didele energetine priklausomybe nuo importo, pasiektas susitarimas yra per silpnas, kad būtų gera žinia.  


Žemdirbystė be kasimo (2014-10-20)
GYVA.LT interviu su gamtinės žemdirbystės praktiku Laimiu Žmuida apie tai kaip, nekasant žemės, užsiauginti geriausių gėrybių ir kodėl gamtinė žemdirbystė yra tarsi crème de la crème iš visų žemdirbystės metodų.  


Indrės Kleinaitės priešrinkiminis reziume: atsakymai į DUK (2014-05-19)
Dalyvaudama rinkiminėje kampanijoje kaip Lietuvos žaliųjų partijos kandidatė į Europos Parlamentą sulaukiau įvairių klausimų. Ne tik kodėl kandidatuoju, kaip atsidūriau žaliųjų partijoje ar kodėl nepritariu atominei, bet ir dėl euro, Ukrainos ar žemės pardavimo užsieniečiams. Dalinuosi pagrindiniais klausimais ir atsakymais į juos.  


Europa. Žaliųjų požiūris (2014-05-13)
Š.m. gegužės 8 d. kartu su kitais kandidatais į Europos Parlamentą dalyvavau Vytauto Didžiojo universiteto debatuose, kurie vyko tarptautinės, Europos temai skirtos konferencijos metu. Diskusijoje atstovavau Lietuvos žaliųjų partijai. Šis komentaras – tai diskusijų metu aptartų idėjų refleksija, atskleidžianti žaliųjų požiūrį į Europos Sąjungą.  


Koks yra žaliųjų ekonominio pyrago receptas? (2014-04-25)
Šis komentaras – straipsnio „Kokios spalvos yra žalieji?“, kuriame buvo diskutuojama, kokiai politinei krypčiai priklauso žalieji, tęsinys. Straipsnyje buvo pabrėžiama, kad žalieji nepriklauso nei politinei dešinei, nei kairei ir pasisako už kitokį ekonominio pyrago kepimo receptą, nes dabartinė ekonomika, paremta BVP augimu, neatspindi pagrindinės visuomenės ląstelės – šeimų ir bendruomenių – gerovės. 


Uždekime žalią šviesą žaliosioms idėjoms! (2014-04-01)
Gegužės 25 d. vyks rinkimai į Europos Parlamentą ir pirmą kartą Lietuvos istorijoje visuomenės balsui yra pasirengę atstovauti Lietuvos žalieji. Kad Lietuvos žaliųjų partija galėtų oficialiai dalyvauti rinkimuose, reikia Jūsų palaikymo – 10 tūkst. Jūsų parašų! Tik Jūsų remiami galėsime stiprinti žaliosios politikos idėjas Lietuvoje ir Europoje. Tai istorinė galimybė – pakvieskite ja pasinaudoti ir savo artimuosius bei kolegas. 


© 2011-2014 GYVA.LT   |   GYVA.LT informacijos naudojimo sąlygos
Programinis sprendimas WebTemple   |   Dizainas: Alma Galinskaitė