Naujienos

2014   2013   2012   2011   2010   2009  

Uždekime žalią šviesą žaliosioms idėjoms! (2014-04-01)
Gegužės 25 d. vyks rinkimai į Europos Parlamentą ir pirmą kartą Lietuvos istorijoje visuomenės balsui yra pasirengę atstovauti Lietuvos žalieji. Kad Lietuvos žaliųjų partija galėtų oficialiai dalyvauti rinkimuose, reikia Jūsų palaikymo – 10 tūkst. Jūsų parašų! Tik Jūsų remiami galėsime stiprinti žaliosios politikos idėjas Lietuvoje ir Europoje. Tai istorinė galimybė – pakvieskite ja pasinaudoti ir savo artimuosius bei kolegas. 


Indrė Kleinaitė: Kokios spalvos yra žalieji?  (2014-03-24)
Lietuvoje dažnai kyla diskusijų, kokios spalvos yra žalieji. Tokios diskusijos paprastai kyla, kai norima pabrėžti, kad žalieji yra tarsi arbūzai – išorėje žali, o viduje – raudoni, arba kaip pomidorai, kurie žali tol, kol jauni. Tokių diskusijų tikslas – be diskusijų nurašyti žaliuosius kaip nepatogius status quo klibintojus.  


Indrė Kleinaitė: Kodėl kandidatuoju į Europos Parlamentą?  (2014-02-06)
Kai stojau į Stokholmo aukštąją ekonomikos mokyklą Rygoje 1997 m., pokalbio metu manęs paklausė, ar esu lyderė, ir paprašė papasakoti tikrą atvejį, kai pasielgiau kaip lyderė. Nebuvau iš anksto pasiruošus atsakymo į šį klausimą. Pasakiau, kad ne, nesu lyderė tradicine ta žodžio prasme, tačiau pateikinėdama konkretų pavyzdį nepajutau, kaip turėjau prisipažinti, kad vis tik pasielgiu lyderiškai, kai matau, kad aplink niekas kitas nesiima reikalingos iniciatyvos. 


© 2011 GYVA.LT   |   GYVA.LT informacijos naudojimo sąlygos
Programinis sprendimas WebTemple   |   Dizainas: Alma Galinskaitė