Naujienos

2015   2014   2012   2011   2010   2009  

Praktiškas gerumas. Interviu su verslininku Almontu Kybartu.  (2015-01-25)
Ar galima suderinti gamtos apsaugą su pelno siekimu? Ar galima tai daryti Lietuvoje? EMP Recycling įkūrėjas ir vadovas Almontas Kybartas yra gyvas to pavyzdys. Prieš 15 metų pradėjęs elektroninių atliekų perdirbimo verslą, šiandien jis vis dar mato labai daug iššūkių ir tiki, kad Lietuva gali būti ta šalis, kurioje atliekos į sąvartynus nepakliūna.  


Gyvosios gamtos saugotojas. Interviu su Nerijumi Zableckiu (2015-01-18)
Nuo mokyklos laikų besidomintis gamtos apsauga, diplomuotas ekologas Nerijus Zableckis dabar dirba Lietuvos gamtos fonde. Vienu metu jam tenka rūpintis žemės ūkio, miškininkystės, pelkių, natūralių pievų ir miškų išsaugojimo klausimais. Pradėjęs nuo šiukšlių tvarkymo Indijoje, šiandien jis daugiausia dėmesio skiria gyvosios gamtos išsaugojimui.  


Šokantis klimatologas. Interviu su Justinu Kilpiu. (2015-01-12)
Diplomuotas hidrometeorologas Justinas Kilpys neapsiriboja vien tik darbu hidrometeorologijos tarnyboje. Laisvalaikiu rašo klimato kaitai skirtą internetinį dienoraštį, pasakišku pavadinimu “Septyni broliai miegantys”, nes mano, kad dėl klimato kaitos žmonija yra tarsi nugrimzdusi į gilų miegą. Sukaupęs daug patirties, dirbdamas Baltijos aplinkos forume, savanoriavęs Kenijoje ir stažuodamasis Šveicarijoje, Justinas yra girdimas balsas Lietuvos aplinkosaugos ratuose.  


Startuoja GYVA.LT projektas “Susipažink su EkoŽmogumi”  (2015-01-06)
Mes daug žinome apie įvairias ekologines ir darnaus vystymosi problemas. Bet ar ką nors žinome apie žmones, kurie vienokiu ar kitokiu būdu stengiasi spręsti šias problemas? 2015 m. GYVA.LT publikuos interviu su tokiais žmonėmis. Iš šio interviu ciklo sužinosite ne tik apie jų veiklą, bet ir ateities vizijas, išmoktas pamokas ir įkvėpimo šaltinius. Būkite atidūs – galbūt jie įkvėps ir Jus! 


Žaliųjų prioritetai Vilniaus miesto rinkimuose (2015-01-04)
Čia galite rasti Lietuvos žaliųjų partijos prioritetus Vilniaus miesto tarybos ir mero rinkimuose.  


© 2011-2014 GYVA.LT   |   GYVA.LT informacijos naudojimo sąlygos
Programinis sprendimas WebTemple   |   Dizainas: Alma Galinskaitė