Eco-creative konkursas Milano dizaino savaitėje

Artėjančioje Milano dizaino savaitėje vyks „Eco-creative“ konkursas, skirtas ekologijai ir dizainui. Organizacija „Inner Design“ pradeda organizuoti „Eco-creative“ konkursą, kad pažadintų norą kurti.

Galbūt esate sukūrę aplinkai draugišką objektą arba įkvėpimo pasisėmėte iš gamtos? Ar jūs naudojate perdirbtas medžiagas arba renovuojate daiktus ir prikeliate juos naujam gyvenimui? Jeigu manote, kad jūsų idėja prisideda prie aplinkos išsaugojimo – dalyvaukite „Eco-creative“ konkurse! Laimėtojai turės galimybę nemokamai eksponuoti savo darbą istorinės parduotuvės „Rossignoli“ vitrinoje, kuri įsikūrusi Brera širdyje.

Dalyvauti gali visi, kurie yra užsiregistravę „Inner Design“ puslapyje. Jeigu dar nesate užsiregistravę, tai galite padaryti Inner Design interneto svetainėje. Kitas žingsnis norint dalyvauti: turite parsisiųsti paraiškos formą, ją užpildyti ir siųsti adresu contest@innerdesign.com kartu su bent dvejomis siūlomo kūrinio nuotraukomis (300dpi).

Konkurso organizatoriai laiškų laukia iki vasario 29 dienos vidurnakčio. Kovo 6 dieną organizatoriai susisieks su atrinktų darbų autoriais. Darbai bus eksponuojami „Fuorisalone“ Milano Dizaino Savaitės metu (balandžio 17-22 dienos).

Kviečiame visus norinčius dalyvauti, bei nepamiršti Lietuvos dizaino forumui (adresu info@dizainoforumas.lt) taip pat atsiųsti savo paraiškos formą, kurią siųsite „Inner Design“. Planuojame, jog geriausi lietuviški darbai bus eksponuojami ir lietuviškoje „Dizaino savaitėje 2012”.

Registracija "Inner Design" interneto svetainėje

Lietuvos dizaino forumo informacija, 2012 m. vasario 11d.

P.S. Jei atsiųsite savo darbų nuotraukas su trumpu autoriaus (-ės) ar autorių grupės dosje ir kūrinio aprašymu, mes paviešinsime apie jūsų darbus GYVA.LT interneto svetainėje. Rašykite e-pašto adresu: labas@gyva.lt


| naujienų archyvas |
| atgal | į viršų | spausdinti |